962476

איך בוחרים מנתח פלסטי?

עברת כבר את גיל 50 וסימני הגיל נראים על פנייך? עור הפנים איבד מהנפח והגמישות שלו? חשה בצניחה ורפיון של העור באזור קו הלסת והצוואר? כיום יש מגוון אפשרויות וטיפולים למתיחה והצערת עור הפנים, החל מהשיטה המסורתית המוכרת לכולנו – ניתוח מתיחת פנים בהרדמה מלאה אותו ניתן לבצע בבית חולים, ועד לדור החדש של מתיחת פנים שהגיע לישראל – פייס ליפט בהרדמה מקומית אותו ניתן לבצע בקליניקה פרטית. כך או כך, חשוב שתדעי כיצד לבחור את המנתח הנכון.

כאשר אנו בוחרות לעשות ניתוח פלסטי עלינו לעשות בדיקה יסודית בכמה מישורים, כאשר החשוב ביותר הוא בחירת הרופא המנתח. כיצד נבחר מנתח פלסטי? היכן נמצא המלצות על המנתח? מהם סימני האזהרה? ומהן השאלות החשובות שעלינו לשאול על מנת לדעת שהפנים שלנו אכן נמצאות בידיים מנוסות, בטוחות ומיומנות? – ריכזנו עבורך את 6 הכללים החשובים לבחירת מנתח פלסטי.

כלל ראשון: בחרי רק מנתח מומחה בכירורגיה פלסטית של הפנים

רופאים רבים מתחומים שונים בניהם גניקולוגים, אורולוגים וכדומה מבצעים בין השאר ניתוחים פלסטיים. ייתכן והם מומחים בתחומם, ייתכן והם יודעים כיצד לבצע את הפרוצדורה, אך אין להם את המומחיות והמיומנות הנדרשת בכדי לבצע ניתוח פלסטי לכדי שלמות. מטופלים רבים שעברו פרוצדורה בתחום הפלסטיקה אצל רופאים מתחומים שונים במודע או שלא במודע, נאלצו לאחר מכן לעבור תיקונים. על מנת לחסוך את הזמן, הכסף והתסכול ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר, יש לבחור במנתח המומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית של הפנים.

כלל שני: בדקי אם למנתח יש אסמכתא לביצוע הפרוצדורה

כיצד תדעי שלמנתח אליו את הולכת יש אסמכתא? ראשית, ערכי בדיקה בטרם ההגעה לקליניקה ותוודאי ששם הרופא המנתח מופיע ברשימה של כל המנתחים המורשים בתחום הכירורגיה הפלסטית. את הרשימה תוכלי למצוא באתר האינטרנט של ההסתדרות הרפואית ובאתר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. בנוסף לכך, לחלק גדול מהרופאים יש אתר אינטרנט ובו מוצג כל המידע הנחוץ.
שנית, כל רופא מנתח חייב להחזיק אצלו בקליניקה את האישורים והמסמכים שמאשרים שהוא רשאי לנתח ולהציגם במידת הצורך. אל תתביישי לבקש לראות אישורים אלו.

כלל שלישי: אמינות ומקצועיות הרופא המנתח

רופא מנתח חייב לבצע אבחון מוקדם ומקיף לפני שניגשים לשלב הבא, ולתת מענה לשאלות כמו: כמה ניתוחים מסוג זה עשית עד כה? כמה זמן לוקחת ההחלמה? מתי אוכל לחזור לשגרה של ספורט, איפור ועבודה? מה עליי לחוש לאחר הניתוח? מהן תופעות הלוואי שעליי לשים לב אליהן? תוך כמה זמן אראה את תוצאות הניתוח? האם יש טיפול מוצלח יותר או טיפול נוסף שמתאים ספציפית עבורי? – רופא אמין ומקצועי ידע לענות על השאלות ויחזיק ברשותו תמונות של מטופלות לפני ואחרי ניתוח, ולעיתים גם תמונה שלו בעת הניתוח.

כלל רביעי: ותק וניסיון לצד כימיה ותחושה פנימית

כאשר מגיעים למנתח פלסטי חשוב להסתכל על הרזומה והמוניטין. ותק וניסיון נחשבים כיתרון אך הם אינם המדד היחיד. התרשמות אישית וכימיה בין הרופא המנתח למטופלת חשובים לא פחות. ישנה חשיבות גדולה לגישתו של הרופא למקצוע ולמטופלת. אופי נעים, יחס חיובי, רצון ואמונה לעשות שינוי חיובי הם מעלה גדולה. רופא שמסור למקצוע ולתחום שלו יעשה עבודה טובה יותר ויגרום למטופלת להרגיש ביטחון לגבי ההליך שהיא עומדת לעבור.

כלל חמישי: המלצות!

אין חכם כבעל הניסיון! נשים שעברו את הניתוח אצל אותו המנתח יתנו חוות דעת כנה.
במידה וניתן, מומלץ לקיים מפגש אישי עם מטופלת שעברה את הניתוח. מפגש פנים אל פנים ייתן אינדיקציה למבחן התוצאה – האם עבודתו של המנתח עדינה, האם המראה צעיר וטבעי או קפוא ומעושה מדי.
אם אין לך גישה למטופלות של אותו מנתח, תוכלי לפנות לביקורות וטוקבקים באתרי אינטרנט שמציעים שיח בנושא. רצוי לשים את הפוקוס על נשים שעברו את הניתוח, לחפש אחר תשובות ממוקדות ומדויקות ככל האפשר ולא להתפזר על פני דעות שונות. יש לקחת בחשבון כי אנשים שמתנגדים לנושא או מחפשים לקחת חלק בדיון אינטלקטואלי כזה או אחר, מכניסים פעמים רבות דעות וידע שאינו מבוסס ועלול להטעות.

כלל שישי: סיור בקליניקה

סיור בקליניקה הינו חשוב מאין כמותו. הקליניקה של הרופא המנתח היא מראה לעבודתו. כאשר באים להיפגש עם המנתח חשוב לשים לב שהוא עובד בסביבה נעימה ומסודרת והכי חשוב נקייה וסטרילית. יחד עם זאת, חשוב לבדוק גם את אופי העבודה של המנתח. מנתחים שעושים יותר מדי ניתוחים ביום אחד על מנת להרוויח כמה שיותר, עלולים לסכן את המטופלות. על המנתח להיות ערני ומרוכז ולהקדיש את מלוא הזמן ותשומת הלב לכל מטופלת ומטופלת, החל מפגישת האבחון ועד לסיום התהליך ולאורך המעקב אחר תהליך ההחלמה.
זכרי! בבואך לבחור מנתח פלסטי מוטלת עלייך אחריות כלפי עצמך, לבחור את הטוב ביותר ברמה המקצועית והאנושית. כאשר את נגשת לעבור את הניתוח את יודעת שפנייך נמצאות בידיים נאמנות. השלווה והרוגע של בחירה במנתח הנכון עבורך תיתן לך את השקט הנפשי, האומץ והאמון שאת זקוקה להם על מנת לעבור את התהליך, ולקום לחיים חדשים עם התוצאות שלהן ציפית.

אנו ב L.A.FACE יודעים שטיפולים בתחום האסתטיקה הרפואית הם עניין הדורש מומחיות ומקצועיות, ולכן אנו מציעים לנשים בישראל את הדור החדש של פייס ליפט ומיני פייס ליפט בהרדמה מקומית תוך שעתיים, ללא אשפוז וחזרה לשגרה מלאה תוך זמן קצר.

הרופאים שלנו הם מהמובילים בתחום הרפואה האסתטית, וכולם התחנכו בפקולטות לרפואה היוקרתיות ביותר ובמרפאות המתקדמות ביותר בארה"ב.

אנו מזמינים אותך ליצור קשר בטלפון 03-6783838 ולתאם פגישת ייעוץ חינם עם המנתחים שלנו.

 

נגישות