הילארי קלינטון

הילרי קלינטון

סודות קורנים מאחורי הפנים של אחת מהנשים המובילות בעולם.

האם הילרי קלינטון עברה פייס ליפט סודי?

כאשר הילרי קלינטון מזכירת המדינה לשעבר, הכריזה בשנית על התמודדותה לנשיאות, רבים הרימו גבה, לא נוכח ההכרזה אלא בשל המראה הנינוח, היפה והרענן של פניה.

שמועות נפוצו כי הגברת הראשונה לשעבר עברה טיפולים אסתטיים רפואיים, במהלך הזמן בו שהתה הרחק מהבית הלבן. השמועות מספרות שקלינטון הרימה את הצוואר, מתחה את קו הלסת, ביצעה הזרקת שומן עצמי למילוי הלחיים, הקמטים והרימה גבות.

קלינטון שנשאלה בעבר בנוגע למראה שלה נהגה לצחוק נוכח השמועות על מעורבותם של פלסטיקאים.

אך האם זה מפתיע שדמות ציבורית רוצה לשדרג את המראה? והאם יש לה במה להתבייש?

המנתח הפלסטי מניו יורק Dilip D. Madnani, MD טוען שאין לקלינטון מה להסתיר

"ישנן נשים רבות כמו הילרי קלינטון – מוכשרות, תוססות, אינטליגנטיות ומצליחות שחשות דיסוננאנס גדול בין התחושה הפנימית שלהן לבין מראה פניהן. ההחלטה לעבור פרוצדורות אסתטיות היא החלטה פרטית ואישית, קלינטון נראית נהדר ואין לה במה להתבייש".

אין ספק שהילרי קלינטון נראית זוהרת – השאלה האם זה רק הניתוח?

לדברי דניאלה גולן, מפתחת שיטת Beautiful Mind, לשם השגת תוצאות יוצאות מגדר הרגיל יש לבצע ביחד עם הפרוצדרות החיצוניות עבודה פנימית:

"כידוע המועמדים לנשיאות זוכים לליווי של טובי המאמנים (Coaching) בדרך לפסגה וקלינטון ביניהם".

ממבט על הילרי קלינטון נראה כי לא משנה מה ההליכים בהם בחרה, היא השיגה תוצאות טבעיות ומרשימות. בגיל 68 פניה נראות חיוניות, בריאות ורעננות.

קליניקת L.A.FACE, המתמחה בטיפולים אסתטיים-כירורגיים לעור הפנים והצוואר, מציעה גם לך מגוון טיפולים ופרוצדורות שמאפשרת לך לשוב לגרסה הצעירה שלך. הטיפולים השונים נערכים בהרדמה מקומית, במינימום סיבוכים, בצמצום תופעות הלוואי האופייניות להרדמה מלאה ואפילו בהפחתת עלויות – מכיוון שאין צורך בשכירת חדר ניתוח, באשפוז או ברופא מרדים.

הפרוצדורה מתבצעת בחדר ניתוח פרטי ואקסלוסיבי, מאובזר ומאושר ע"י משרד הבריאות. בנוסף קליניקת L.A.FACE מציעה לכלל לקוחותיה תוכנית ליווי אישית- "Beautiful Mind"- המשלבת שיטה ייחודית לשמירה על מראה ורוח צעירים.

באמצעות שיטה זו המטופלות מצליחות להתחבר ל"אני הפנימי" שלהן ולעבור את הפרוצדורה האסתטית בצורה קלה, נעימה ומיטבית.

קליניקת L.A.FACE מנגישה כיום לנשים בישראל את השיטות, הטיפולים והפרוצדרות המתקדמות ביותר בעולם. היום גם את יכולה!

לא צריך הרבה בשביל לעשות דברים גדולים זה אך טבעי לראות על הפנים את מי שאת מבפנים – אישה חזקה, חכמה, שאפתנית תוססת וקורנת.

אז צרי איתנו קשר כבר עכשיו – מסע היופי מתחיל כאן!

טלפון ליצירת קשר – 03-6783838

נגישות