להעלים את הגיל מהפנים

להעלים את השנים ללא כאב – כל מה שרצית לדעת על הרמת פנים

תהליך הזדקנות העור אינו פוסח על אף אחד. אנשים רבים שמגיעים לגיל מבוגר חשים פחד, עצבות וחוסר ביטחון לגבי מראה הפנים המזדקן. הפנים הן השתקפות של הנפש והנפש מושפעת ממה שמשתקף על פנינו בראי. המעגל בין גוף לנפש הוא אין סופי – ככל שהרגשות שפיתחנו לגבי תהליך ההזדקנות הולכים וגוברים, ככה זה ניבט וניכר על עור הפנים בקמטים נוספים שצצים ומעמיקים, בהתדלדלות של העור ומשיכה שלו כלפי מטה, מה שנותן לפנים מראה כעוס ועצוב. ככל שמצב העור הולך ומחמיר ואנו רואים לנגד ענינו את הפנים הולכות וקמלות, כך מצבנו הרגשי והנפשי ירוד יותר. בעזרת טיפול נכון ניתן לשים למעגל הזה סוף.

השנים שחלפו ותהליך הגרביטציה משפיעים על מראה הפנים שהולך ומזדקן. תהליך הזדקנות עור הפנים בא לידי ביטוי בהידלדלות ורפיון העור, בשקעים מתחת לעיניים ובאזור הלחיים, בקמטים בצדי האף, בקמטי הבעה ובשקעים שעלולים להיווצר באזור הסנטר. כמו כן, קו הלסת נוטה להתעקם ולאבד מהמוצקות ומהצורה הברורה והמוגדרת שלו והגבול בין הפנים לצוואר הולך ומטשטש. עם הזדקנות העור, שכבת הדרמיס מדקקת והייצור הטבעי של הקלוגן והאלסטין השומרים על גמישות העור יורדים. בנוסף, חלה הידלדלות של כיסי שומן אשר נועדו לתת ללחיים מראה צעיר ורענן, וכתוצאה מכך העור הופך דק, יבש ומקומט.

ניתן להחזיר לפנים את המראה הצעיר והחיוני באמצעות טיפול לעיצוב והרמת פנים ללא ניתוח. הטיפול לעיצוב הפנים מתחיל בשכבות העמוקות של העור, כאשר המטרה היא לסייע לעור לייצר קולוגן ואלסטין בכוחות עצמו ככל הניתן. בדרך זו הטיפול יהיה עמיד יותר לאורך זמן, והעור יהיה צעיר וישמור על חיוניות טבעית.


טיפולים לעיצוב והרמת פנים ללא ניתוח

מתיחת פנים ללא ניתוח נועדה להשיב את תווי הפנים אשר טושטשו עם השנים עקב קמטים והידלדלות העור. מטרת הטיפול היא ליצור מראה צעיר, אך עם זאת טבעי. על כן, כל טיפול יעשה בהתאמה לגיל ולמצב העור של המטופלת.

טיפול באמצעות PROFOUND

הטיפול החדשני התגלה כטיפול היעיל והבטוח ביותר לחידוש קצב ייצור הקולוגן והאלסטין בשכבת הדרמיס הפנימית. הטיפול נועד לעיצוב קו הלסת, מיצוק עור הפנים והצוואר והעלמת קמטים בטיפול אחד קצר וללא ניתוח. קראי עוד…


טיפול באמצעות הזרקת חומרי מילוי

שיטת עיצוב פנים המטפלת בקמטי הבעה דינמיים וסטטיים, מילוי שקעים בפנים, בניית עצמות לחיים, הדגשת קו הלסת שטושטש ותיקון א-סימטריות בפנים. הטיפול יתבצע ע"י הזרקות של חומרי מילוי כגון חומצה היאלורונית שמקורה הוא חומר טבעי הנמצא ברקמת הגוף. הזרקה באזורי הפנים הסובלים משקעים תשיב את הנפח לפנים. חומרי הזרקה סמיכים יותר המהווים עמוד שידרה ויסוד איתן לתמיכה יוזרקו לשכבות העור העמוקות, בעוד החומרים הדלילים והאלסטיים יאפשרו מתיחה על פני השטח עבור כל הקווים והקמטוטים, ועל כן יוזרקו לשכבות העליונות יותר. הדגשה של עצמות הלחיים וקו הלסת תעניק לפנים מראה צעיר יותר.
היתרונות בהרמת פנים ללא ניתוח הם רבים ומשמעותיים, כאשר היתרון הגדול והחשוב ביותר הוא ירידה משמעותית בתחושת הכאב ובתופעות לוואי שקיימות בהליך כירורגי. בנוסף, תהליך הטיפול קצר יותר, ההרדמה הינה מקומית ואינה דורשת אשפוז או זמן התאוששות ארוך.

נגישות