אישה מסתכלת

לקבל בחזרה את השליטה על המראה שלנו

ישנם דברים שאינם ניתנים לבחירה או שינוי, אנו נולדים למציאות קיימת ואין זה בשליטתנו. לאורך השנים אנו לומדים פשרה, ויתור וקבלה של המציאות כחלק מעובדות החיים בתחומים רבים. אנו עוברים חוויות טובות יותר ופחות, חלקן מעצימות אותנו וחלקן מותירות אותנו חסרי אונים. אנו עושים את המיטב לשנות את שביכולתנו ולקבל באהבה את הדברים שאינם בשליטתנו, אך זה לא תמיד פשוט.

במשך שנים רבות נאלצנו לקבל את גזר הדין בנוגע למראה שלנו, להבין שהשנים עושות את שלהן ואין דרך לברוח מקמטים, צלקות וצבע עור שמאבד את הגוון והחיוניות שלו. לא ניתן לעצור את הזמן או להילחם בטבע, גם אם ניחנו בגנים טובים, שמרנו וטיפחנו את העור, ישנם נזקים שיראו עם הגיל. גם העור הבריא והמטופח ביותר מאבד מהגמישות שלו ומאבד את היכולת לחדש את עצמו כקדם.

עם השנים הלכה והתפתחה הרפואה האסתטית מעבר לחלומות הפרועים ביותר שלנו. תכשירי טיפוח, קרמים בייתים וטיפולים לשמירה על העור הפכו להיות בסיס בלבד, בעוד שאת הנזקים שהגיל, הטבע, הגנטיקה והסביבה עושים לעור ניתן לפתור באמת באמצעות טיפולים מעמיקים. האופציות היום רבות ומגוונות ונותנות מענה כמעט לכל גיל ולכל בעיה. הרפואה הפלסטית עשתה כברת דרך אדירה ואיננו צריכים לסמוך יותר על חסדים ולהיות בפחד לגבי המראה שלנו כשאנו מתבגרים. הפתרונות שהרפואה האסתטית מביאה עמה מאפשרים להעניק לעור שלנו מראה צעיר, בריא ומטופח, לתקן את הנזקים של העור ולהשיב לידינו את השליטה על המראה שלנו.

טיפולי אנטי אייג'ינג הפופולאריים ביותר בקרב נשים

אנטי אייג'ינג כשמו הוא, דחיית או איחור הופעת סימני הגיל עד לכדי כך שהופעתם תהיה כמעט בלתי מורגשת. אייג'ינג, הזדקנות העור, הוא מושג שטומן בחובו תהליכים של הידלדלות העור, צניחתו וחוסר היכולת שלו להתחדש באופן טבעי.

מילוי העור

נועדו להחזיר את הנפח לאזור הלחיים, הגבות, צידי הפה והסנטר. חומרי המילוי המומלצים ביותר כיום מבוססים על חומצה היאלורונית. היתרון שלהם משמעותי כיוון שהם מבוססים על חומרים שקיימים בגוף. המילוי מעניק לפנים מראה אסתטי וצעיר ללא ניתוח.

הרמת פנים וצוואר

תהליך של הרמת הרקמות והשבתן למקומן הטבעי. היתרון בגישה זו הוא בקבלת מראה טבעי ללא שינוי אופי הפנים וללא אובדן של הבעות הפנים. הרמת עור הפנים והצוואר, נועדה להעניק מראה צעיר ורענן לעור תוך כדי מתן חיות מחודשת להתפתחות קולגן ואלסטין אשר יסייעו לעור להישמר מתוח ואלסטי לאורך זמן. הליך זה יעשה תחת הרדמה מקומית או מלאה. מומלץ לעשותו בהרדמה מקומית שהינה בטוחה יותר מהרדמה מלאה וההתאוששות קלה ומהירה יותר, ללא תופעות הלוואי שבהרדמה מלאה שכוללות בחילה, הקאות לחץ דם גבוה, קוצר נשימה ושטפי דם. בהרדמה מקומית כמו בהרדמה מלאה ישנו פיקוח מלא של רופא מומחה לאורך כל התהליך.

חידוש מרקם העור

הטיפול המומלץ ביותר לחידוש מרקם עור בעל מראה רפוי הלוקה בפיגמנטציה וצלקות הוא פילינג קל, בינוני או עמוק בהתאם לסוג העור, באמצעות טיפולים המשלבים אנרגיית אור, לייזר וגלי רדיו ללא ניתוח. בטיפולים מסוג זה ההחלמה והחזרה לשגרה מהירה, כמעט באופן מיידי למעט בפילינג עמוק, התוצאות טובות יותר ומחזיקות לאורך זמן.

בוטוקס

יעיל לטיפול באי סימטריה בפנים וקמטי הבעה שנובעים משימוש במימיקה מוגזמת אשר מחמירה את הצניחה ע"י הגרביטציה. בוטוקס מרפה את פעילות השריר ויכול לעשות פלאים, להאט את קצב הצניחה ולהחזיר את הסימטריה לפנים. הטיפול ניתן באופן ממוקד וכמות החומר המוזרקת מותאמת לשמירה על המראה הטבעי של הפנים.

רוצה לשמוע על עוד טיפולים שיכולים לגרום לך להרגיש ולהיראות טוב יותר?


צרי קשר עם נציגת L.A Face


נגישות