מתיחת עפעפיים

למלא את החסר- מילוי קמטים ללא הזרקה

עור הפנים הוא האיבר החשוף ביותר בגוף ועל כן הוא גם מאוד עדין ופגיע. מימיקה מוגזמת, פגעי מזג האוויר, תזונה לקויה, מחסור בשעות שינה, לחץ, דכאון וסטרס הם חלק מהסיבות להופעתם של קמטים. בנוסף, יש לקחת בחשבון גורמים כמו גנטיקה ונתונים בסיסיים שעברו אלינו בתורשה וכמובן גם את תהליך ההזדקנות הטבעי.

עור פנים צעיר מתאפיין בעובי ואלסטיות ולכן קמטי הבעה יופיעו רק בשלב מאוחר יותר. כאשר שרירי ההבעה מתחילים לפעול ולהשפיע יופיעו קמטים בצידי העיניים "קמטי צחוק" או "רגלי העורב", בין הגבות יופיעו "קמטי הזעף" ובמצח יופיעו קמטים רוחביים.

הטיפול הנפוץ ביותר לטיפול בקמטים הוא באמצעות הזרקת חומרי מילוי. קיים מגוון רחב של חומרים באמצעותם ניתן לטפל בקמטים, חומרים אלו מתחלקים לחומרים קבועים אשר מחזיקים לפרק זמן ארוך ולחומרים זמניים.
החומרים הקבועים מוזרקים מתחת לעור ומעלימים את הקמטים באזורים אליהם הוזרקו. הטיפול בעזרת חומרי מילוי קבועים נועד לטפל בקמטי הגרביטציה הנמצאים סביב הפה והשפתיים ולא בקמטי הבעה סביב המצח ובצידי העיניים. החיסרון במילוי קמטים ע"י חומרים קבועים הוא בסיכון של נדידת החומר ויצירת עיוותים באזור ההזרקה. בנוסף במידה ונוצרו נזקי הזרקה אין אפשרות לתקן אותם.

הקבוצה השנייה של חומרי המילוי הם חומרים זמניים אשר ברובם חומרים טבעיים המבוססים על חומצה היאלורונית שהינה חומר טבעי שקיים ברקמת העור שלנו. ישנם גם חומרי מילוי המבוססים על קולגן ונכנסים תחת הקטגוריה של חומרי מילוי זמניים אשר מונה למעלה מ 50 סוגים של חומרי מילוי. אומנם חומרים אלו מחזיקים לפרק זמן קצר יותר של עד שנה, אך הם בטוחים יותר בשל יכולתם להיספג בצורה טובה ויסודית, ועל כן אינם יוצרים עיוותים וסיבוכים בלתי הפיכים. בעזרת חומרים אלו ניתן לטפל באזורים שבין האף לפה ובאזור הלחיים.

קראי על טיפולי בוטוקס

טיפול חדשני באמצעות לייזר

בשנים האחרונות הרצון בקרב הלקוחות נוטה דווקא לטיפולים חדשניים שאינם כוללים הזרקות, אלא טיפולים בטוחים יותר שיחזיקו לאורך זמן. טיפולים בלייזר בטוחים יותר ואינם חודרניים ומבטיחים תוצאות טובות ללא סיכונים או תופעות לוואי. הטיפול ב co2 fractional laser הוא הדרך הטובה ביותר להעלמת קמטים. המכשיר מבטיח את היתרונות שבטיפול לייזר דו חמצני מסורתי בשילוב עם טכניקה חדשה המבטיחה תוצאות טובות ובטוחות. טיפול בלייזר עוזר לעור להאיץ את קצב ייצור הקולגן שפחת עם השנים עד למצב בו הקולגן מתחדש באופן טבעי. באמצעות צריבה קלה עד לשכבת הדרמיס עור הפנים מתקלף ומייצר קולגן מחדש. בעזרת הקולגן העור ירפא את עצמו חזרה לאחר הטיפול וימלא את הקמטים.

הטיפול בלייזר מביא לתוצאות מהירות ויעלות ללא סכנה של זיהום וללא החדרה של חומרים לא טבעיים לגוף. זמן המנוחה לאחר טיפול שכזה הוא כארבעה ימים בהם תרד הנפיחות והאדמומיות. הטיפול בלייזר אפקטיבי לשנים ומעודד התחדשות, מילוי טבעי וריפוי של העור ולכן הוא הבחירה הטובה והטבעית כיום גם בקרב הלקוחות.

נגישות