אישה יפה 7

חווית הניתוח בקליניקת L.A Face- עדות מגוף ראשון

הקטע הבא הינו עדות מרגשת של מטופלת שעברה את חווית הניתוח ב L.A FACE. בעדותה היא מספרת על התהליך שעברה החל מרגע ההחלטה לעבור פייס ליפט ועל הדרך שמשלבת חוויה של Body & Mind אשר נתנה לה כלים להתמודדות עם קשת הרגשות והחששות ביום הניתוח ולאחריו, כלים שיישארו איתה לכל החיים.

חווית הניתוח בקליניקה- עדות מגוף ראשון

חיפשתי את המקום האידיאלי לעבור בו מיני פייס ליפט. קיבלתי המלצה על L.A Face- קליניקת בוטיק המשלבת יחד עם הטיפול הרפואי גם טיפול בתודעה. הרעיון מצא חן בעיניי והלכתי לבדוק במה מדובר.
הגעתי לקליניקה הממוקמת בבית אירופה, בניין קטן ונחמד במרכז תל אביב. מיד הבחנתי בעיצוב של הקליניקה היוצא מגדר הרגיל – קירות עגולים המעוטרים במשפטים חיוביים ובסמל האין סוף. פקידת הקבלה קיבלה אותי עם חיוך רחב והושיבה אותי בחדר הקבלה שמעוצב גם הוא ברוח המקום, שם האזנתי למשפטי העצמה ונכנסתי לאווירה.

לאחר מילוי טפסים הכרתי את הרופא המנתח שהותיר עליי רושם מקצועי טוב ונתן לי להרגיש רגועה ונינוחה. קיבלתי הסבר על יתרונות מיני פייס ליפט בהרדמה מקומית והחלטתי שאני מעוניינת. קצת פחדתי לעבור ניתוח, אך להסתכל על הצוואר שלי שהולך ומזדקן מיום ליום הפחיד אותי לא פחות. ניסיתי להבין מה מפחיד אותי יותר, ניתוח חד פעמי שלאחריו אחיה חיים חדשים או להישאר כך כל חיי, מפחדת להסתכל במראה. ידעתי שאני בידיים נאמנות ומקצועיות ובמקום נעים, נחמד ומאיר פנים והחלטתי שזה המקום הנכון עבורי.

שבוע לפני התאריך קבעו לי תור לפגישה עם דניאלה גולן ל- Beautiful Minds , נאמר לי שדרך תוכנית זו ארגיש נינוחה, רגועה ומוכנה לעבור את הניתוח.
בעזרתה של דניאלה הבנתי את המטרה הפנימית שלי. התהליך החשוב שעברתי עזר לי להבין מדוע אני בוחרת לעבור את הניתוח, מה הכוונה האמתית והעמוקה שלי, מהם הרצונות שלי ומה אני שואפת להשיג מהתהליך הזה, הרבה מעבר לשיפור המראה החיצוני.

דניאלה הסבירה לי את האחריות שמוטלת עליי. האחריות על המסע הפנימי שאני עוברת, האחריות לחיות את החיים שאני רוצה. ככל שאהיה חזקה וברורה יותר עם עצמי ועם מה שאני רוצה אוכל לעבור את התהלך בנינוחות ובקלות ולמצוא בעצמי כוחות ליום הניתוח.

השיחה עם דניאלה הייתה מדהימה, הבנתי את התהליך שצפוי לי ונתמלאתי כוחות. הגעתי למרפאה ביום הניתוח אוחזת בבלונים וירטואליים, האחד של אומץ להחליט שאני עושה את זה, השני של רוגע ושלמות עם התהליך, השלישי של סובלנות והבנה שהתהליך איטי ואני צריכה לתת לגוף לרפא את עצמו ושחשוב לראות את התמונה הגדולה שבסופה מקבלים תוצאות לטווח ארוך. מצוידת בכלים שלמדתי כמו נשימות מיוחדות שעוזרות לתהליך הריפוי, ומשפטים חיוביים שעוזרים בהפעלת מרכזי האנרגיה בפנים, התמלאתי שמחה אמתית בידיעה שבסוף אני הולכת להראות ולהרגיש מיליון דולר.

בשלב זה כל הנקודות מרגע הגעתי למרפאה בפעם הראשונה התחברו עבורי, הבנתי את המטרה במבנה ובעיצוב של המרפאה שנועדו להשרות עליי שקט ורוגע. היחס האישי, הסובלנות והנתינה עזרו לי להגיע להחלטה בהתלבטות שלי מתוך עבודה פנימית אמיתית ומתוך שלמות. התהליך היפה הזה כבש את ליבי. מצאתי מקום בו רואים אותי מעבר להיותי עוד לקוחה. רואים את הרגשות והחששות שלי ועוזרים לי למצוא כוחות שלא ידעתי שיש בי שיהיו איתי ביום הניתוח.

לפני הניתוח קיבלתי כדור הרגעה והגעתי לחדר הניתוח נינוחה ושלווה. הניתוח עבר ולא הרגשתי כלום. לאחר כשעתיים וחצי הועברתי להתאוששות בחדר ה- LAUGHNCH שם האזנתי למוזיקה שקטה שמעבירה למוח גלי אלפא ולמשפטים חיוביים של בניה, העצמה וריפוי.

צוות הקליניקה המשיך ללוות אותי על בסיס יום יומי גם לאחר הניתוח, במהלך הימים הבאים קיבלתי כל יום טלפון. בשיחה שאלו לשלומי ונתנו לי חיזוק, עידוד ותזכורת לכל מה שלמדתי.

ההכנה שעברתי דרך Beautiful Minds לימדה אותי לנשום באמת ולהפעיל אנרגיה חיובית בפנים כדי להגביר את כוח הריפוי. קיבלתי כלים בכדי שאוכל לרפא את עצמי ולהתגבר על רגעים קשים או התנגדויות. כלים שאני לוקחת לחיים.

מומלץ בחום!!!

נגישות