vrachi

רופאים

אנחנו מבצעים רק ניתוחי פנים, וההתמחות שלנו בפנים מגיעה עד לרמת אומנות.

המנתחים המומחים שלנו התחנכו כולם בבתי – הספר לרפואה היוקרתיים ביותר ובקלינקות המתקדמות ביותר.

הם אנשי המקצוע המבוקשים ביותר בבירת היופי – לוס אנג'לס וכולם משתמשים בשיטות, בטכנולוגיות ובטיפולים החדשניים ביותר.

המשמעות מבחינתך היא שידי הזהב של המומחים הטובים בעולם, המטפלים בכוכבות ובכוכבים הנוצצים ביותר בעולם,
הם אלו שיטפלו בך ויוודאו שפנייך יהיו הכי יפים שאפשר.

doctors-separator

דוקטור
פיימן סימוני

doc1s

"אנחנו יכולים ליצור את היופי שחשבת שרק סלבריטאים יכולים להרשות לעצמם, או את המראה החלק יותר והרענן יותר שחשבת שכבר לעולם לא תוכלי להשיג"

ד"ר סימוני הינו אחד מכוכביה המוכרים ביותר של הוליווד בתחום הפלסטיקה. לאחרונה הוא דורג בין חמשת הרופאים הטובים ביותר בלוס אנג'לס, והוא אורח קבוע בתוכניות טלוויזיה ובעיתונות.

סימוני סיים את לימודי התואר הראשון ב'ישיבה יוניברסיטי' ואת לימודי הרפואה בקולג' לרפואה על שם אלברט איינשטיין בניו יורק. לאחר מכן עבד כרופא מתמחה בכירורגיה כללית באוניברסיטת אלבמה בבית החולים בירמינגהם, שם השלים את התמחותו בכירורגיה פלסטית של הפנים, ובכירורגיית ראש-צוואר. כמו כן התמחה ד"ר סימוני גם בכירורגיה משחזרת. תת ההתמחויות של ד"ר סימוני הן רבות, ולהלן רשימה חלקית בלבד של הניתוחים שמוצעים במרפאתו: ניתוחי אף, ניתוחי עפעפיים, מתיחת פנים, מתיחת פנים קלה (למטופלים צעירים יותר), מתיחת צוואר, הרמת מצח וגבות, ניתוח להצמדת אוזניים בולטות (לילדים ולמבוגרים) ועוד. ד"ר סימוני מציע גם שלל "טיפולי הפסקת צהריים", האורכים בדרך כלל בין חצי שעה לשעה. במסגרת הטיפולים שאינם כירורגיים מציע ד"ר סימוני הזרקות בוטוקס ומילוי, חידוש העור, פילינג כימי, הזרקת שומן, טיפולי אקנה וטיפולי לייזר שונים. 

ד"ר סימוני זכה בכמה מילגות, ובהן מילגת סמואל בלקין ומילגת רות והוא מתנדב בארגונים שונים, חלקם קשורים בישראל, כמו התנדבותו בארץ בזמן מלחמת המפרץ ופעילותו בארגון כנ סת ישראל בשנים 1997-2002.

doc1
doctors-separator

דוקטור
פנינה פרקש

doc2s

"אנחנו כאן בשבילך לקשר לטווח ארוך. אנחנו מאמינים במערכת יחסים"

ד"ר פרקש לא מטפלת רק בעור. היא מטפלת באנשים והיא עושה זאת בהצלחה גדולה כבר 25 שנים של ניסיון ברפואת עור, תוך התמחות בפנים.

מאז שסיימה בהצטיינות את לימודי הרפואה ב – Albert Einstein College of Medicine
ועד היום, כדרמטולוגית בכירה במרכז הרפואי הדסה עין כרם ודרמטולוגית שותפה במרכז לדרמטולוגיה מתקדמת בניו-ג'רזי, בידיים של ד"ר פרקש, מכשירי הטיפול הופכים לכלים של אמן.
אלפי המטופלות והמטופלים של ד"ר פרקש מעידים על האכפתיות האמיתית וההקשבההאופיניות כל-כך לרופאה המבוקשת.

ד"ר פרקש מאמינה כי צריך לשאול אותך לא רק מה מטריד אותך, אלא מה יעשה לך טוב וכי רופא טוב צריך לעשות את מה שנכון עבורך ולא מה שנכון עבור חשבון הבנק שלו.

doc2
doctors-separator

דוקטור
מלקום ליסבוי

doc3s

"מתיחת פנים יכולה לטפל בסימניה המובהקים של ההזדקנות על ידי הסרת עודפי השומן, הידוק השרירים ומתיחת עור הפנים והצוואר הנפול".

L.A FACE שמחה להכיר לך את פרופ' מלקולם ליסבוי, אחד המנתחים הפלסטיים הבכירים בארה"ב, עם למעלה משלושים שנות ניסיון, הידוע בכישוריו יוצאי הדופן ובנועם הליכותיו.במרכז מתקדם ביותר לניתוחי יום באנסינו שבמחוז לוס אנג'לס ובמרכז הרפואי של אוניברסיטת UCLA בווסטווד, קליפורניה, מבצע ד"ר ליסבוי את הניתוחים הבאים:

מתיחת פנים, ניתוחי עפעפיים, ניתוחי אף, ניתוחי אוזניים, העלמת צלקות, הסרת מלנומה, כירורגיה משחזרת וכן טיפולים לא כירורגיים כמו הזרקת בוטוקס ומילוי.

פרופ' ליסבוי זכה בפרסים רבים ביניהם פרס רופא השנה מטעם איגוד הפלסטיקאים ב-2002, והוזמן כפרופסור אורח למחלקות לכירורגיה פלסטית בבתי חולים אוניברסיטאיים רבים, ביניהם בהארוורד ובדיוק. הוא משמש כמנתח לכירורגיה פלסטית, כירורגיה משחזרת וכירורגיה של כף היד בבית הספר לרפואה של UCLA ושימש כראש המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים האוניברסיטאי הרבור של UCLA בשנים 1976-1999. פרופ' ליסבוי סיים את לימודי הרפואה שלו באוניברסיטת שיקגו ב-1969 ואת ההתמחות בכירורגיה פלסטית ומשחזרת ב-1976.

למעבר לחבילות הטיפול לחצי

doctors-separator
נגישות