טיפול מיני פייסליפט Co2 fractional

טיפול פילינג עמוק לפנים

תהליך הזדקנות העור הוא בלתי נמנע. עם השנים גוון העור הולך ומאפיר ומופיעים כתמים וצלקות כתוצאה מאקנה ופצעים אחרים. קמטים וקווים הולכים ומעמיקים, התהליך הטבעי של ייצור קולגן ואלסטין הולך ופוחת, והעור מאבד את גמישותו ומקבל מראה רפוי. קצב הזדקנות העור משתנה בין אדם לאדם ותלוי בגורמים שונים. בניהם החשיפה לשמש שגורמת לפיגמנטציה, הקור שגורם לעור להיות יבש וסדוק, גנטיקה של עור רגיש במיוחד, נטייה לסטרס ודיכאון שמלווים לעיתים במחסור בשינה, נטייה למימיקה מוגזמת והרגלים כמו תזונה לקויה, צריכה מרובה של אלכוהול וסיגריות.

לקלף את השנים – טיפול פילינג עמוק לפנים

המדע שהתפתח בתחום טיפולי הפנים מציע לנו פתרונות רבים להאטת הזדקנות העור. הפתרון המומלץ ביותר הוא הפילינג, בעברית קילוף העור. הפילינג מסיר תאי עור מתים על מנת לחשוף תאי עור חדשים למראה בריא וצעיר של עור הפנים. תהליך קילוף העור יכול להיעשות בדרכים שונות, כאשר הדרך המומלצת ביותר היא טיפול עמוק באמצעות לייזר אשר יכול להגיע לכל שכבות העור. מטרת פילינג באמצעות מכשיר לייזר Co2 fractional laser היא לעזור לעור לחדש את קצב היווצרות הקולוגן הטבעי, והתהוות של תאי עור חדשים ובריאים ע"י צריבה מקרוסקופית עד לשכבת הדרמיס. הטיפול בלייזר בטוח יותר ומפחית משמעותית סכנה של זיהום.

למגוון הטיפולים של L.A.FACE לחצי

ישנם שלושה סוגים של פילינג

פילינג שטחי

פילינג שטחי הינו טיפול עדין שמטרתו היא השלה של תאי עור מתים. הוא מפחית את הקמטים והקמטוטים והעור מקבל מראה אחיד יותר ונהיה אלסטי יותר. פילינג מסוג זה מסייע ברענון העור, בשיפור ובהבהרת פיגמנטציה. הטיפול הינו קצר, ללא כאב וללא הרדמה. לאחר הטיפול יש אדמומיות קלה וקילוף עדין. ניתן לחזור לשגרה באופן מיידי, אך יש להימנע מחשיפה לשמש. פילינג שטחי מומלץ לבנות 30+ והלאה.

פילינג בינוני

פילינג בינוני נועד לשפר את נזקי השמש, כתמים וקמטים עדינים בעור, טיפול בצלקות פוסט אקנה ושיפור טקסטורת העור. לאחר טיפול קצר יש תחושה של עקצוץ וכאב קל, הפנים נשארות אדומות למספר ימים עד שבוע – בזמן הזה יש לנוח ולא להיחשף לשמש. הטיפול נועד לבנות 40+ והלאה.

פילינג עמוק

פליניג עמוק נועד לאלו שסובלים מפיגמנטציה חמורה, צלקות אקנה, נזקים מהשמש וקמטים עמוקים. לפילינג עמוק אפקט של מתיחת פנים, הוא ידוע כטיפול האפקטיבי ביותר. זמן ההתאוששות הינו כארבעה ימי מנוחה. את התוצאות ניתן לראות לאחר שלושה חודשים והן מחזיקות לאורך שנים. הטיפול נועד לבנות 50+ והלאה.

פילינג ביתי מומלץ אחת לשבוע, הוא יעניק לעור רעננות וחיות ויזין אותו במוצרים טבעיים. שימוש בפילינג ביתי אינו פותר בעיות עמוקות בעור, ואינו מהווה תחליף לטיפול מקצועי בלייזר.

נגישות