טיפולים אסתטיים מלוס אנג'לס

Beautiful Minds

בטיול היופי שלך ללוס אנג'לס, בירת היופי העולמית, השטיח האדום נפרס בפנייך וחווית Beautiful minds הופכת לנעימה ואיכותית מרגע לרגע.

ליווי אישי צמוד 

עוד לפני הטיסה נזמין אותך לקבל אינפורמציה מלאה על המנתח הפלסטי המומחה אתו תיפגשי, וכן תמונות ומכתבי המלצה והוקרה מלקוחות קודמות. כמו כן, נעניק לך, ללא עלות מצידך, ייעוץ רפואי ורגשי כדי להבין את רצונותייך וצרכייך ובכדי לתאם ציפיות. 
משך הנסיעה הינו כ – 10 ימים והיא כוללת טיסות הלוך ושוב, שהייה במלון פאר בבוורלי הילס, סדנא אישית וצמודה להעצמה אישית.

למידע על מנתחים פלסטיים מומלצים

שלבי תהליך היופי 

תהליך היופי יתנהל במלואו בבוורלי הילס, בקליניקה יוקרתית של רופא בעל שם בינלאומי המשתייך לקבוצה נבחרת של מנתחים פלסטיים הטובים ביותר בארה"ב. 
מיתאר הנסיעה הינו כדלהלן:

ביום הראשון – טיסה, הגעה וביקור במרפאת המומחה שלך בלוס אנג'לס, העיר שיופיה ואופיה מושכים אליה את מיטב הידע העולמי בתחום טיפולי היופי ואת טובי הרופאים בתחום האסתטיקה.

ביום השני – מעבר הליך הרמה והצערת פנים. ההליך אינו כואב בדרך כלל ומתבצע בהרדמה מקומית בלבד, כך שלכל אורכו תהיי ערה ותוכלי לשוחח עם הרופא אם תרצי בכך. 

למידע נוסף אודות שיטת הרמת עפעפיים

בימים השלישי עד השמיני – 
תוך כדי מנוחה, תוכלי ליהנות מ Beautiful Minds.
תוכנית העצמה גוף-נפש לריפוי מהיר תוך כדי תהליך פנימי של התחדשות והתחזקות.
כתהליך שגרתי של ביקורת והשגחה. 

במהלך שהותך נזמין אותך לשתי בדיקות מקיפות: אחת עם הרופא והשנייה עם חבר בצוות הטיפול שלאחר ההליך הרפואי, בכדי לוודא את שלומך ואת רווחתך הגופנית והרגשית.

ביום התשיעי לנסיעה
 – הסרת תפרים.
ביום העשירי – טיסה והגעה חזרה לישראל.

הטיפול המקצועי והמסור שלנו נמשך גם כאן עם שובך הביתה, כאשר רופא בכיר הנמצא בתיאום עם המומחה מנתח בחו"ל, עומד לרשותך ויענה על כל פניה ושאלה שלך, וכמובן יעקוב מקרוב אחרי תהליך ההחלמה. עם סיום התהליך נשמח להזמין אותך להשתתף במפגשים של תמיכה והעצמה אישית פנימית.

L.A FACE מזמינה אותך לעבור איתנו תהליך של העצמה פנימית וחיצונית על ידי הרמת עפעפיים והצערת פנים על ידי המנתחים הפלסטיים הטובים בעולם!  לייעוץ אישי חייגי : 6783838 – 03

נגישות