שעון ביולוגי

אין צורך להשחיז סכינים – טיפולים אסתטיים ללא ניתוח

בשנים האחרונות עובר ענף הרפואה האסתטית שינויים דרסטיים. בעבר מרבית הטיפולים האסתטיים דרשו התערבות של מנתח, וכמו בכל ניתוח כירורגי היה נדרש רופא מרדים, מכשיר הנשמה, חדר ניתוח מאובזר וצוות ניתוח מלא. זמן ההתאוששות היה ארוך ודרש אשפוז ממושך ופיקוח. ניתוח בתחום הרפואה האסתטית כמו בתחומים אחרים לווה בסכנות של תופעות לוואי כגון, לחץ דם גבוה, הקאות ולעיתים גם היווצרות צלקות ודלקות. כיום ניתן לעבור טיפולים אסתטיים מהירים ומקצועיים שאינם מצריכים זמן החלמה ארוך או אשפוז, אינם כרוכים בסיכון והתוצאות מדהימות ומחזיקות לאורך זמן.
טיפולים כגון עיצוב קו הלסת, מתיחת פנים וצוואר, מיצוק עור הפנים והעלמת כתמים, קמטים וקמטוטים נעשים בטיפול קצר תוך שיפור באיכות מרקם וגוון העור. הזרקות חומרי מילוי ופילינג בדרגות עומק שונות מהווים טיפול חדשני ויעיל במיוחד שאינו דורש ניתוח.

מהם הטיפולים האסתטיים הקיימים להצערת עור הפנים ללא ניתוח?

פילינג לייזר – נועד לשיפור מראה עור צעיר ומבוגר. מסייע בטיפול בעור רפוי, טשטוש קמטים, העלמת פיגמנטציה וצלקות אקנה. הטיפול נעשה ע"י רופא עור דרמטולוג באמצעות מכשיר שיוצר חורים זעירים בעור באמצעות אנרגיה, ומסיר את שכבת העור העליונה באזורים המטופלים. היתרון של פילינג לייזר הוא יכולת השליטה של הרופא בעומק החדירה לעור. החדירה אל מתחת לשכבת העור העליונה מסייעת לעור ביצירת קולגן חדש.
הטיפול אינו כואב אך מלווה בתחושת חום ואי נוחות קלה שניתן למזער ע"י חומר מאלחש. לאחר הטיפול תיתכן אדמומיות באזור המטופל והעור ילך ויחלים ויהיה חלק יותר בהדרגה. לרוב התוצאות יראו לעין במלואן בין 3-6 חודשים ויחזיקו לאורך 12-18 חודשים. טיפול בצלקות אקנה יחזיקו לצמיתות בהנחה שהעור לא חווה טראומת והתפרצויות אקנה נוספות.

The Magical Treatment – טיפול מהיר שנועד לטפל בקמטים וקמטוטים ולחדש את מרקם העור. זהו טיפול מאוד פופולארי בארה"ב ובשל זמן הטיפול הקצר שהינו כ 10-15 דקות זכה לכינוי: "טיפול הפסקת צהריים" שכן לאחר הטיפול אפשר להמשיך בשגרת היום. הטיפול נעשה באמצעות חומצה גליקולית וניתן לבצעו בכמה רמות ועומקים בהתאם לצרכי המטופל על פי החלטת הרופא המטפל. לרוב, יש צורך בסדרה של 3-5 טיפולים בהתאם להמלצות הרופא, לקבלת עור פנים בעל מראה זוהר ורענן.

בוטוקס וחומצה היאלורונית
– טיפול מהיר לטשטוש והעלמת קמטים וקמטוטים ללא ניתוח, המביא להחלקה דרמטית של פני העור כבר אחרי טיפול ראשוני. הטיפול ניתן באמצעות הזרקה במצח, באזור הגלאבלה, בצדי העיניים, עפעפיים תחתונות וצוואר. באמצעות חומרי מילוי ניתן להחזיר את הנפח הטבעי לאזורים שונים בפנים, לתקן שקעים ולהחליק קימורים. מדובר בטיפול מהיר וקל שאינו מצריך היערכות מיוחדת. אך יחד עם זאת, חשוב לדעת מיהו הרופא המטפל ובאילו חומרים הוא משתמש, בשל העובדה כי חומרי מילוי המיושמים באופן שגוי ובידיים לא מיומנות יכולים לגרום נזק עצבי בפנים או לגרום למראה מעושה ולא טבעי ולאיבוד יכולת ההבעה.

PROFOUND – טיפול למיצוק עור הפנים, קו הלסת והצוואר ללא התערבות כירורגית. הטיפול נעשה ע"י רופא עור דרמטולוג באמצעות מכשיר המספק אנרגית חום ועובד על שכבת הדרמיס ומעודד את הגוף לייצר באופן טבעי כמות מוגברת של קולגן ואלסטין האחראים על המיצוק והגמישות של העור. לאחר הטיפול יתקבל מראה פנים וצוואר מוצק ומתוח וקו לסת ברור תוך שמירה על המראה הטבעי. את התוצאות אפשר לראות תוך 3 עד 6 חודשים.

ב L.A.FACE המרכז הבינלאומי לטיפולים רפואיים אסתטיים בפנים ובצוואר, תוכלי למצוא מגוון רחב של טיפולים אסתטיים ללא ניתוח המבוצעים על ידי רופאים דרמטולוגים מומחים.
לקבלת פרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ ואבחון חינם ע"י רופא עור דרמטולוג
צרי קשר בטלפון 03-6783838 או במייל info@la-face.com
נגישות