הצמדת אוזניים

הליך הצמדת האוזניים הוא פשוט וקל ומהיר וניתן לעשותו גם לילדים צעירים יחסית.הביטחון העצמי עולה ביותר עם קבלת אוזניים במראה הרצוי

בשלב ראשון יש לקבוע תור במרפאת L.A.FACE אצל פלסטיקאי מוסמך ייעוץ ראשוני הוא ללא עלות ואז הפלסטיקאי מסביר מה ניתן לבצע ומה התוצאה הרצוייה כמובן יש לבדוק את המצב הבריאותי של המטופל .

מהלך ניתוח להצמדת אוזניים

ניתוח להצמדת אוזניים הוא נעשה תחת הרדמה מקומית בלבד.
הוא ניתוח קוסמטי קל ופשוט. הניתוח אמור להימשך בין שעה לשעה וחצי ובמהלכו הרופא המנתח יתקן את האפרכסת כך שהאוזניים לא יבלטו ויעצב אותן בצורה שתתאים ותחמיא לפנים.

יש עוד הרבה בעיות אסטטיות שיכולות להיות אצל אנשים .לדוגמא אפרכסת אחת קטנה מין השניה או אפרכסת מקומטת ביותר .

צורת האפרכסת לא משתנה באופן משמעותי אחרי גיל שש שנים. גם מידת צמידות האפרכסת וגם צורתה נישארות אחרי גיל 6 כמו שהן .לדוגמא אם האוזניים  הן בולטות בגיל שש אז קרוב לודאי שכך זה יישאר

אם יש למישהו  אוזניים גדולות ובולטות והוא רוצה לעשות ניתוח כדי להצמיד את האוזניים אין סיכוי שתפגע השמיעה מניתוח כזה של הצמדת האוזניים.

בימים שלפני הניתוח יש להקפיד על ניקיון האוזניים על פי הנחיות הרופא וכן יש לערוך מספר בדיקות דם שגרתיות. כמו כן, יינתנו דגשים על התזונה ערב לפני הניתוח והנחיות לגבי איסוף שיער ארוך וכדומה. מטופלים הנוטלים תרופות, מעשנים, או בעלי היסטוריה רפואית מורכבת, יקבלו יעוץ בהתאם למצבם.

חשוב מאוד לדבר עם המנתח על התוצאה המבוקשת וחשוב להבין כי התוצאה הצפויה אינה תמיד סימטריה מושלמת אלא הקטנת בולטות האוזניים. הסימטריה בפרצוף ובגוף האנושי הינה רק למראית עין ולמעשה אין איבר זוגי בגוף המקיים סימטריה מוחלטת.

מעוניינים בשיחת ייעוץ בנוגע לתהליך כירורגי לאזניים? צרו איתנו קשר בטופס 

שדרות שאול המלך 37 ת"א ׳בית אירופה׳ קומה 1 טלפון 6783838 -03

שם

,

מייל

טלפון*

ההודעה


 

נגישות