מתיחת פנים תמונה

3 הטרנדים בתחום הצערת עור הפנים והצוואר שהופכים את הניתוחים הפלסטיים באמריקה לפופולריים יותר מאי פעם עכשיו גם בישראל!

בשנים האחרונות ישנה עליה מתמדת בביקוש לטיפולי כירורגיה פלסטית להצערת עור הפנים והצוואר – הדרישה העולה בקרב שני המינים מושפעת בעיקר מהשינויים וההתחדשות בתחום הפלסטיקה. מהם החידושים שהופכים את הניתוחים האלו ליותר ויותר נפוצים? ומה חשיבותם להצלחת הטיפולים?

1. מתיחת פנים וצוואר – במצב של חצי ישיבה

בשל כוח המשיכה, כאשר אנו שוכבים, עור הפנים שלנו נופל באופן לא טבעי כלפיי מטה ולצדדים, בעוד שבישיבה הטונוס של השרירים נמצא במצב טבעי יותר וכך גם עור הפנים שלנו. לכן קיים יתרון לביצוע הליך של מתיחת פנים – כאשר המטופלת נמצאת בתנוחה של חצי ישיבה כך הפלסטיקאי יכול לגשת למלאכת מתיחת הפנים תוך שהוא מקבל תמונה מלאה ואמיתית של מראה העור והבעות הפנים (המימיקה) של המטופלת ובכך נמנעת מתיחת יתר של העור – היוצרת את המראה המתוח מדיי והלא טבעי המוכר לנו משנים עברו.
בעוד שרוב הניתוחים הפלסטיים בישראל נעשים עדיין במצב של שכיבה, בקליניקות המובילות בארה"ב מבצעים את הניתוחים הפלסטיים בתנוחה של חצי ישיבה.

2. פיסול ומילוי הפנים בשומן עצמי – בזמן ביצוע מתיחת הפנים

בעבר נהגו לשים דגש על מתיחת עור הפנים והצוואר, אולם הגישה המתקדמת כיום בנוגע לכירורגיה פלסטית, שמה דגש על עיצוב מראה הפנים באמצעות מילוי שומן עצמי. זהו תהליך של העברת תאים שומניים מחלק העשיר בשומנים בגוף המטופלת – כמו ירכיים, בטן וישבן לאזור הפנים. היתרון של הזרקת שומן עצמי, על פני חומרי מילוי אחרים, הוא שהגוף לא דוחה אותו. השומן משפר את איכות העור, מטפל בצלקות שקועות, מאפשר עיצוב שפתיים ומילוי קמטים ומעניק לעור נפח וחיות שאבדו בתהליך הזדקנות העור. זהו למעשה טיפול משלים להליך מתיחת הפנים, אשר מתבצע בזמן ההליך הכירורגי עצמו – ובכך חוסך למטופלת זמן, כסף או צורך בביצוע פרוצדורה נוספת.

3. מתיחת פנים וצוואר בהרדמה מקומית (כמו טיפול שיניים)

כיום יש יותר ויותר מטופלות אשר מבקשות לבצע את הליך מתיחת הפנים והצוואר בהרדמה מקומית ולא בהרדמה כללית.
ההרדמה המקומית נעשית על ידי אלחוש נקודתי של האזור המטופל. דרך זו מאפשרת למטופל להיות במצב של ערות אך ללא תחושת כאב, בעת ביצוע ההליך, וללא צורך באינפוזיה או אשפוז.
פרופ' ליסבוי, מהמובילים של השיטה בארה"ב וזוכה פרס רופא השנה מטעם איגוד הפלסטיקאים באמריקה והמנטור שלנו, מציין כי המטופלים שעברו את הניתוח בהרדמה מקומית עוברים הליך בטוח, מחלימים מהר יותר, לא סובלים מתופעות הלוואי של הרדמה כללית והבונוס משלמים פחות (כי לא צריך לשלם למרדים ולחדר ניתוח) וחוזרים לשגרה הרבה יותר מהר.

אנחנו ב- L.A. FACE אימצנו את שלושת החידושים בתחום הפלסטיקה והבאנו את הרוח והשיטה לישראל.
בקליניקה המתקדמת והמאובזרת שלנו הנמצאת בלב תל-אביב, אתן יכולות כיום לבצע את כל ההליכים האלו על ידי הפלסטיקאים המיומנים בשיטות האלו ולחזור לגרסה הצעירה של עצמכן.
ניתן לקבוע פגישה חינם לייעוץ ואבחון לביצוע מתיחת פנים וצוואר בהרדמה מקומית במצב של חצי ישיבה ועם אפשרות למילוי שומן עצמי כדי להשיג את המראה הצעיר, הטבעי והרענן שהיה לך.

לקביעת ייעוץ ואבחון חינם עם פלסטיקאי בכיר למתיחת פנים וצוואר – ללא התחייבות מצדך –
לחצי כאן והשאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם האפשרי.

נגישות